Preču katalogu druka

Preču katalogs ir spēcīgs pārdošanas instruments, kas veicina klientu piesaisti un sniedz izsmeļošu informāciju par piedāvājumu. Tas tiek veidots situācijās, kad informācijas apjoms ir liels un to nevar ietilpināt bukletā vai brošūrās.

Atkarībā no uzņēmuma darbības sfēras un piedāvājumu specifikas, periodiski var tikt veidoti jauni katalogi (piemēram, sezonālie, tehniskie, akcijas, informatīvie u.c.). Jāatzīmē - ir arī uzņēmumi, kuri preču katalogus izmanto kā galveno pārdošanas instrumentu.

Lai katalogs patiešām būtu efektīvs, svarīgi to veidot kvalitatīvu un saistošu. Katalogu izveide jāveic, pievēršot uzmanību vairākiem faktoriem, piemēram:

 • Uzņēmuma mērķauditorijai;
 • Izvēlētajam kataloga veidam (skavots, līmēts, šūts utt.);
 • Kataloga saturam – tā kvalitātei, izkārtojumam u.c

Efektīva kataloga izveidē svarīgas arī kreatīvas idejas, kvalitatīvi materiāli, pakalpojuma sniedzēja kompetence.

Atbilstoši izveidots kataloga makets un dizains gādās, ka katalogs uzrunā mērķauditoriju, veicina klientu lojalitāti, uzlabo pārdošanas rādītājus un palīdz īstenot citus izvirzītos mērķus.

// Printmix preču katalogu druka

Piedāvājam kvalitatīvu preču katalogu druku, kas tiek veikta, ņemot vērā katra klienta individuālās prasības. Darbā izmantojam jaunākās paaudzes tehnoloģijas un kvalitatīvus materiālus, kas garantē teicamu rezultātu, neatkarīgi no kataloga veida un specifikas.

Mūsu veidotie katalogi:

 • Rada labu iespaidu par uzņēmumu, jo ir izstrādāti, īpašu uzmanību pievēršot detaļām;
 • Piesaista jaunus klientus – informācija tiek pasniegta viegli uztveramā un tajā pašā laikā atraktīvā veidā, lai izraisītu pircējos nepieciešamo interesi;
 • Ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums –nepieciešamības gadījumā nākamos katalogus iespējams izveidot, par pamatu ņemot jau iepriekš veidotu, gatavo maketu;
 • Ir izturīgi – pateicoties kvalitatīvai pēcapstrādei (lakošanai, vāku laminēšanai utt.), tie lieliski izskatās arī pēc ilgāka laika

Izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus, iegūsi efektīvu instrumentu biznesa mērķu sasniegšanai!

Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, tādēļ piedāvātā katalogu druka sniedz iespēju katalogus izgatavot visdažādākajās formās un izmēros.

// Katalogu izveides process

Lai ietaupītu klientu laiku, esam izveidojuši ērtu katalogu izveides sistēmu, tādā veidā nodrošinot efektīvu komunikāciju un ātru pasūtījumu izpildi. Mēs:

 • Uzklausām un ņemam vērā klienta vēlmes un idejas;
 • Sniedzam ieteikumus par piemērotāko materiālu izvēli;
 • Ja nepieciešams, izstrādājam vairākus dizaina variantus, lai klients varētu izvēlēties labāko;
 • Vajadzības gadījumā nodrošinām arī produktu fotografēšanu;
 • Izstrādājam maketus, sniedzam konsultācijas;
 • Labākam rezultātam piedāvājam vairākus pēcapstrādes veidus

Esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā, tādēļ rūpējamies par augstāko kvalitātes standartu ievērošanu katrā pasūtījuma izpildes procesā – sākot no dizaina izstrādes un maketēšanas, beidzot ar katalogu druku un pēcapstrādi.

Katalogi ir lielisks reklāmas un informācijas nodošanas līdzeklis, kas pieejams jebkurā vietā un laikā, neatkarīgi no datora un interneta pieejamības. Izmanto šo iespēju savā labā, izvēloties kvalitatīvu un mūsdienīgu preču katalogu druku!