Izšūšana uz auduma

Izšūšana uz auduma pasaulē plaši pazīstama jau sen, taču savu aktualitāti nav zaudējusi ir arī mūsdienās – tas ir izturīgs, ilgtspējīgs un arī gaumīgs risinājums, kā uzlabot apģērba vai cita auduma izskatu, to personalizēt un padarīt interesantāku.

Izšūšanas pakalpojumi aktuāli gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, jo ļauj īstenot visdažādākās idejas, piemēram, logo un emblēmu izšūšanu uz dažāda tipa audumiem, karogu izšūšanu, uzrakstu un attēlu izšūšanu uz tekstila izstrādājumiem u.c. Izšūšana iespējama uz dažāda veida audumiem, taču svarīgi izvēlēties konkrētajai situācijai atbilstošāko risinājumu – tas, cik kvalitatīvs būs galarezultāts, lielā mērā atkarīgs no izvēlētajiem diegiem, auduma un izšūšanas tehnikas. Tādēļ pirms pasūtījuma nodošanas izpildei, svarīgi konsultēties ar speciālistu par piemērotākajiem risinājumiem tieši konkrētajā situācijā.

// Jūsu idejas – mūsu izpildījums!

Ja aktuāla izšūšana Rīgā, vērts ieskatīties arī mūsu piedāvājumā! Mūsu pieredzējušie meistari izstrādās piemērotāko dizainu, ieteiks labākos risinājumus un darbu veiks ar labākajām izšūšanas iekārtām. Piedāvājam kvalitatīvus automatizētās izšūšanas pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām.

Izvēlei:

  • Izšūšana uz apģērba – izšūts dvielis, auduma salvetes, spilvendrānas vai pleds var kļūt par oriģinālu dāvanu. Tāpat šis pakalpojums var noderēt arī dažādu pasākumu organizēšanā, kad nepieciešami dažādi personalizēti risinājumi;
  • Logo izšūšana – uz darbinieku apģērba uzšūts uzņēmuma logo veicina atpazīstamību. Turklāt šāda iespēja noderīga ne tikai ikdienā, bet arī dažādos pasākumos, piemēram, sporta spēlēs un citur;
  • Emblēmu izšūšana – populāra ir arī dažādu emblēmu izšūšana uz auduma

Mēs palīdzēsim realizēt visdažādākās idejas, uzklausot klientu vēlmes un piemeklējot to īstenošanai piemērotākos risinājumus. Izšuvumus veidojam no klienta iesniegtiem dizainiem, taču vajadzības gadījumā sniedzam arī konsultācijas un palīdzam izveidot situācijai atbilstošu dizainu.

// Iespējas

Ražošanas iespējas ir daudzveidīgas – piemēram, izšūšana krustdūrienā, izšūšana ar pērlītēm, izšūšana ar lentītēm. Tāpat pieejama arī izšūšana uz papīra. Darbā izmantojam kvalitatīvus materiālus un tehnikas, lai katram klientam garantētu teicamu rezultātu:

  • Mūsu meistaru radītie izšuvumi ir izturīgi un labi izskatās ilgu laiku;
  • Spējam izveidot arī daudzkrāsainus un sarežģītus attēlus, garantējot nemainīgi labu kvalitāti;
  • Izšūšanai tiek izmantoti kvalitatīvi diegi, kas pie mums pieejami plašā klāstā. Tas nodrošina ne vien izšuvuma kvalitāti, bet arī spilgtas krāsas un pārliecinošu efektu.

Izšuvuma noturība atkarīga no izvēlētā auduma un tehnika, taču visbiežāk to droši var mazgāt līdz 90 grādu temperatūrā.

// Pasūtījumu izpilde

Ikviena pasūtījuma izpilde ietver vairākus etapus::

  • Maketa izstrādi un vienošanos par vēlamo rezultātu;
  • Tehnikas, diegu u.c. materiālu izvēli;
  • Darba veikšanu;
  • Pasūtījuma nodošanu klientam

Ikvienu darbu veicam, ievērojot noteiktos izpildes termiņus.

// Pakalpojuma izmaksas

Pasūtījuma izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, apjoma, sarežģītības pakāpes, materiāla izvēles. Ātrākais un ērtākais veids, kā uzzināt izmaksas, ir sazināties ar mums un pastāstīt par savu ideju!

Izšūšana uz auduma - vienmēr aktuāla iespēja izcelties, kļūt pamanītam, nodot vēstījumu vai paust piederību kādai konkrētai cilvēku grupai. Ja aktuāli izšūšanas pakalpojumi, izvēlieties zinošus speciālistus, kas spēj nodrošināt individuālu pieeju un teicamu rezultātu!