Ofseta druka

Ofseta druka

Ofseta druka ir viena no plašāk izmantotajām drukas tehnoloģijām. Krāsa no iespiedformas tiek piespiesta elastīgam starpslānim – gumijotam materiālam. Tas, savukārt, uzsūc krāsu un pārnes to uz papīra. Drukā tiek izmantotas gan pamatkrāsas (dzeltena, fuksīna, zila, melna – CMYK), gan arī papildus krāsu palete (pantone) – īpaši uzjaukti krāsu toņi.

Ofseta druka var tikt izmantota dažādām tirāžām, taču, vadoties pēc ekonomiskā aspekta, tā vispiemērotākā lielākiem apjomiem. Turklāt, pasūtot lielākas tirāžas, ofseta drukas tehnoloģija ļauj pasūtījumu izpildīt daudz ātrāk, nekā citi drukas veidi.

Ofseta druka plaši tiek izmantota žurnālu, avīžu, plakātu, katalogu, vizītkaršu, veidlapu, aplokšņu, piezīmju papīra, kartiņu, uzlīmju, etiķešu, kalendāru, biļešu, kartona iepakojuma kastu u.c. materiālu izgatavošanā.

Ofseta drukai raksturīgs ātrs drukas temps un augsta attēla precizitāte, turklāt šādā veidā iespējams apdrukāt dažādu tekstūru un biezumu papīru – gumija pielāgojas drukājamai virsmai un krāsa nožūst ātri. Vēl kāda šīs drukas tehnoloģijas priekšrocība – tā nodrošina visprecīzāko krāsu un toņu atbilstību.

Šādā veidā drukātos materiālus var pārklāt ar UV laku, iegūstot dziļākas un izteiksmīgākas krāsas. Iespējams nolakot arī tikai dažas attēla detaļas, panākot īpaši izteiksmīgu efektu.

// No idejas līdz tās īstenošanai

Ja jums ir ideja, vispirms to nepieciešams izveidot skices formā. Kad ir skaidrs, kādam vajadzētu izskatīties gala rezultātam, laiks ķerties pie dizaina un maketa izveides. Šos darbus var veikt pats vai arī piesaistīt profesionāli. Ja nepieciešams, mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izveidot prasībām atbilstošu dizainu un maketu, lai Jūsu ideja veiksmīgi īstenotos.

Kad makets ir gatavs, to var iesniegt drukāšanai. Vēl gan jāizvēlas piemērotākais papīrs, eksemplāru skaits un citi būtiskie aspekti. Arī šajā etapā mūsu darbinieki ieteiks vislabākos risinājumus.

Noslēdzošais posms ir pēcapstrāde – apgriešana, skavošana, lakošana, izciršana u.c. To, kāda veida pēcapstrāde nepieciešama, jāizlemj vēl pirms drukāšanas uzsākšanas.

// Jaunākās tehnoloģijas teicamam rezultātam

Ofseta druku nodrošinām ar pasaulē labi zināmā un pārbaudītā Japānas ražotāja RYOBI drukas iekārtu, kuru apkalpo un vada augsti kvalificēti ofseta drukas iespiedēji ar ilgu gadu pieredzi savā profesijā - šie aspekti garantē teicamu pakalpojuma kvalitāti.

Klientu ērtībām piedāvājam:

  • Ātrus pakalpojuma izgatavošanas termiņus – mēs cienām klientu laiku un prasības, tādēļ darbu izdarām ar lielu rūpību, iekļaujoties noteiktajos termiņos;
  • Draudzīgu cenu politiku – piedāvājam individuālus risinājumus specifiskiem vai apjomīgākiem pasūtījumiem;
  • Zinošu speciālistu konsultācijas – mūsu darbinieki vienmēr ieteiks piemērotākos risinājumus, lai ikviens klients saņemtu labāko rezultātu.

Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan uzņēmumiem – ar prieku izpildām ikvienu pasūtījumu, piemeklējot katram klientam atbilstošākos risinājumus.

Ofseta druka ir pieprasīta un kvalitatīva drukas tehnoloģija, kas ļauj īstenot visdažādākās idejas. Sazinieties ar mums, lai realizētu savējās!